Strony związane z hasłem 'reklamowa':

 • Agencja reklamowa Katowice »

  De-art. jest to wydawnictwo, które zajmuje się drukiem związanym z reklamą zewnętrzną. U nas mogą Państwo wykonać szyldy, neony, kasetony świetlne, różnego typu folie i siatki. Jesteśmy wydawnictwem, które również dokonuje nadruków na gadżetach reklamowych oraz realizuje indywidualne projekty graficzne dla swoich klientów.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia reklamowa Poznań »

  Artysta-fotografik Robert Frąckowiak, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zawodowo zajmuje się fotografią artystyczną i komercyjną, prowadzi własne studio. Jego prace można zobaczyć na wielu wystawach krajowych i zagranicznych. Na stronie www studiofrackowiak.pl umieszczono krótki życiorys, informacje o wystawach oraz bogate portfolio artysty, a w nim wykonane zdjęcia. Bardzo serdecznie zachęcamy do odwiedzenia prezentowanej strony www oraz do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.proxart.pl/ »

  Nasza firma to agencja reklamowa która zrzesza specjalistów w wąskich dziedzinach związanych z reklamą, nasi pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie w branży reklamy i z chęcią doradzą przy projekcie reklamy. Dzięki takiemu zespołowi możemy bez ograniczeń realizować wspólnie z klientami projekty i dostaczać towar zgodny z oczekiwaniami.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »